RG2012N-6650-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-6650-B-T5
JLCPCB Part #
C1712647
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS