RG2012N-4871-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-4871-W-T1
JLCPCB Part #
C1727570
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS