RG2012N-3830-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012N-3830-D-T5
JLCPCB Part #
C2146720
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS