RG2012N-2943-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-2943-W-T1
JLCPCB Part #
C3928248
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS