RG2012N-2873-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012N-2873-B-T5
JLCPCB Part #
C1711821
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 287kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS