RG2012N-2872-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-2872-W-T5
JLCPCB Part #
C4150071
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS