RG2012N-1962-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012N-1962-B-T5
JLCPCB Part #
C3944506
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS