RG2012N-1871-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-1871-W-T5
JLCPCB Part #
C1727978
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS