RG2012N-1871-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-1871-D-T5
JLCPCB Part #
C2146918
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS