RG2012N-1822-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-1822-D-T5
JLCPCB Part #
C2148389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS