RG2012N-1691-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012N-1691-B-T5
JLCPCB Part #
C1713271
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS