RG2012N-1651-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-1651-D-T5
JLCPCB Part #
C4168594
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS