RG2012N-1542-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-1542-W-T1
JLCPCB Part #
C1726660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS