RG2012N-1333-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-1333-B-T5
JLCPCB Part #
C1712277
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS