RG2012N-1183-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012N-1183-D-T5
JLCPCB Part #
C4183454
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS