RG2012N-1151-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-1151-W-T5
JLCPCB Part #
C3959293
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS