RG2012N-111-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-111-B-T5
JLCPCB Part #
C4259258
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS