RG2012N-1021-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-1021-W-T5
JLCPCB Part #
C4109345
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS