RG2012N-1021-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012N-1021-W-T1
JLCPCB Part #
C1727022
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS