RG1608V-5620-W-T1
MFR.Part #
RG1608V-5620-W-T1
JLCPCB Part #
C3948704
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS