RG1608V-5360-B-T5
MFR.Part #
RG1608V-5360-B-T5
JLCPCB Part #
C4237135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS