RG1608V-4871-W-T5
MFR.Part #
RG1608V-4871-W-T5
JLCPCB Part #
C4069349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS