RG1608V-4871-P-T1
MFR.Part #
RG1608V-4871-P-T1
JLCPCB Part #
C3969416
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS