RG1608V-4421-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608V-4421-D-T5
JLCPCB Part #
C4164004
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS