RG1608V-4321-W-T1
MFR.Part #
RG1608V-4321-W-T1
JLCPCB Part #
C5723647
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS