RG1608V-4021-W-T5
MFR.Part #
RG1608V-4021-W-T5
JLCPCB Part #
C4113429
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS