RG1608V-3830-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-3830-D-T5
JLCPCB Part #
C3993160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS