RG1608V-3651-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-3651-D-T5
JLCPCB Part #
C4274055
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS