RG1608V-3571-B-T5
MFR.Part #
RG1608V-3571-B-T5
JLCPCB Part #
C3944591
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS