RG1608V-3570-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608V-3570-D-T5
JLCPCB Part #
C4058688
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS