RG1608V-3240-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608V-3240-P-T1
JLCPCB Part #
C4017484
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS