RG1608V-2491-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-2491-D-T5
JLCPCB Part #
C4108536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS