RG1608V-1960-B-T5
MFR.Part #
RG1608V-1960-B-T5
JLCPCB Part #
C4287728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS