RG1608V-1581-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-1581-D-T5
JLCPCB Part #
C4247247
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS