RG1608V-1541-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-1541-D-T5
JLCPCB Part #
C4552476
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS