RG1608V-1470-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-1470-D-T5
JLCPCB Part #
C4188845
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS