RG1608V-1241-P-T1
MFR.Part #
RG1608V-1241-P-T1
JLCPCB Part #
C4294478
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS