RG1608V-1151-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608V-1151-P-T1
JLCPCB Part #
C4212165
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS