RG1608V-1021-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-1021-D-T5
JLCPCB Part #
C4172590
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS