RG1608Q-23R7-D-T5
MFR.Part #
RG1608Q-23R7-D-T5
JLCPCB Part #
C2118537
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 23.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS