RG1608P-8450-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-8450-W-T5
JLCPCB Part #
C4045202
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS