RG1608P-8250-P-T1
MFR.Part #
RG1608P-8250-P-T1
JLCPCB Part #
C4221478
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS