RG1608P-7150-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-7150-W-T5
JLCPCB Part #
C4360228
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS