RG1608P-7150-P-T1
MFR.Part #
RG1608P-7150-P-T1
JLCPCB Part #
C1720071
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS