RG1608P-6982-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-6982-W-T1
JLCPCB Part #
C1707554
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS