RG1608P-6651-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-6651-W-T1
JLCPCB Part #
C1706815
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS