RG1608P-6651-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-6651-D-T5
JLCPCB Part #
C2110685
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS