RG1608P-5230-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-5230-B-T5
JLCPCB Part #
C4301274
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS