RG1608P-4641-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608P-4641-P-T1
JLCPCB Part #
C1719948
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS