RG1608P-4321-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-4321-B-T5
JLCPCB Part #
C2078904
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS